board.goo-dole.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

board.goo-dole.com

Diskusné fórum
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paragliding, skola paraglidingu, kurz paraglidingu

Goto down 
AutorZpráva
klara1111
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 25. 09. 09

Paragliding, skola paraglidingu, kurz paraglidingu Empty
PříspěvekPředmět: Paragliding, skola paraglidingu, kurz paraglidingu   Paragliding, skola paraglidingu, kurz paraglidingu Icon_minitime25.09.09 11:37

Skus www.aparaglidingskola.sk , mozem vrelo odprucat . Chlapci su profici v oblasti paraglidingu a rozumeju tomu co robia./mozes mi verit, predtym som robila kurz inde, ale dozvedela som sa od znameho, ze tam to je uplne o niecom inom, tak som skusila/ Podla mna „Perfectfly“ – ako sa nazyva ich skola paraglidingu patri urcite medzi najlepsie na slovensku. Takisto u nich kupis celu paraglidingovu vystroj. Pri vybere paraglidingovej vystroje ochotne poradia a dostanes na vsetko vyraznu zlavu.Maju aj obrovsky vyber pouzitej „second hand“ paraglidingovej vystroje pre menej narocnych. Kurz v ich skole trval 6 dni a z toho sme 5 dni lietali. Robia aj tandemove lety. Nakoniec kurzu som uz dokazala sama lietat termiku aj z vysokych kopcov. Musis sa vsak pripravit na makacku-denne na koci od rana do vecera bounce
Návrat nahoru Goto down
 
Paragliding, skola paraglidingu, kurz paraglidingu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
board.goo-dole.com :: Diskusia :: Auto-moto & Šport-
Přejdi na: